Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Baldessarini Hugo Boss dla mężczyzn

Baldessarini Hugo Boss dla mężczyzn

tytoniowy
Baldessarini Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Baldessarini Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Baldessarini Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Baldessarini marki Hugo Boss to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Baldessarini został wydany w 2002 roku. Baldessarini stworzyli Jean-Marc Chaillan i Pierre Wargnye. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, tangeryna i mięta; nutami serca są rumianek i goździk (przyprawa); nutami bazy są jałowiec, paczula, tytoń, ambra i piżmo.

Gorzka pomarańcza Tangeryna Mięta

Rumianek Goździk (przyprawa)

Jałowiec Paczula Tytoń Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baldessarini by Hugo Boss.

L`Homme Sport

Baldessarini Recenzje Perfum

AquaDiMezzadri
AquaDiMezzadri

Ciepły jak jesienne słońce przeświecające przez liście platanu w na bulwarze reńskim w Strasburgu.Słodkawy i bursztynowo mocny, bardzo naturalny. Staroświecki i pozytywnie nastrajający. Dla dojrzałego faceta- zdecydowanego i wyluzowanego jednocześnie.
Niemożliwe że nie ma jeszcze jego opisu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Baldessarini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Baldessarini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baldessarini marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baldessarini marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Baldessarini Ambré Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Dior Homme Intense Paco Rabanne 1 Million Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Bvlgari Man In Black Amouage Jubilation for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci pour Homme Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Thierry Mugler A*Men By Kilian Straight to Heaven Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Azzaro Azzaro pour Homme Givenchy Pi Hermes Terre d'Hermes Carolina Herrera 212 VIP Men