Marki » F-H » drzewne « Grupy

BOSS The Collection Cashmere & Patchouli Hugo Boss dla mężczyzn

BOSS The Collection Cashmere & Patchouli Hugo Boss dla mężczyzn

BOSS The Collection Cashmere & Patchouli marki Hugo Boss to drzewne perfumy dla mężczyzn. BOSS The Collection Cashmere & Patchouli został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula.

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BOSS The Collection Cashmere & Patchouli by Hugo Boss.

BOSS The Collection Cashmere & Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss BOSS The Collection Cashmere & Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss BOSS The Collection Cashmere & Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BOSS The Collection Cashmere & Patchouli marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BOSS The Collection Cashmere & Patchouli marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Versace Green Jeans Alfred Dunhill Dunhill Fresh Carlos Santana Carlos Santana for Men Guerlain Vetiver Accord Parfait Heliotrope & Santal Zara Vetiver Gendarme 7 Sinful Scents Lust Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jalaine Patchouli Voluspa Malayan Coco Les Nez Turtle Vetiver Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles