Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Old England Hugh Parsons dla mężczyzn

Old England Hugh Parsons dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Old England marki Hugh Parsons to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Old England został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, lawenda, rozmaryn, czarna porzeczka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są magnolia, jaśmin, cynamon, gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Lawenda Rozmaryn Czarna porzeczka Anyż gwiazdkowaty

Magnolia Jaśmin Cynamon Gałka muszkatołowa Pieprz

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Old England by Hugh Parsons.

Old England Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugh Parsons Old England, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugh Parsons Old England, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Old England marki Hugh Parsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Old England marki Hugh Parsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Paco Rabanne XS Extreme Girl Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Frederic Malle Noir Epices Roger & Gallet Bouquet Imperial Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Esprit VIP Life for Him Annayake Miyabi Man Smell Bent Horny Little Devil Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Vicky Tiel Venus De L'Amour Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne