Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

99 Regent Street Hugh Parsons dla mężczyzn

99 Regent Street Hugh Parsons dla mężczyzn

Miałem: 1

99 Regent Street marki Hugh Parsons to kwiatowo - zielone perfumy dla mężczyzn. 99 Regent Street został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mastyks, geranium, liść fiołka i fiołek; nutami serca są jaśmin, frezja, irys i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, ambra i ambrette (piżmo ambrowe).

Mastyks Geranium Liść fiołka Fiołek

Jaśmin Frezja Irys Korzeń irysa

Piżmo Ambra Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 99 Regent Street by Hugh Parsons.

Green Irish Tweed
Cool Water

99 Regent Street Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugh Parsons 99 Regent Street, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugh Parsons 99 Regent Street, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 99 Regent Street marki Hugh Parsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 99 Regent Street marki Hugh Parsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Avon Surreal Garden Frederic Malle En Passant Revlon Rouge de Revlon Caron Miss Rocaille Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Philosophy Pure Grace Atelier Flou Paradis Paradis Tocca Aqua Profumata Amalfi Caswell Massey Newport Lanvin Eclat d`Arpege Nautica Nautica Woman Philosophy Eternal Grace