Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

99 Regent Street Hugh Parsons dla mężczyzn

99 Regent Street Hugh Parsons dla mężczyzn

Miałem: 1

99 Regent Street marki Hugh Parsons to kwiatowo - zielone perfumy dla mężczyzn. 99 Regent Street został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mastyks, geranium, liść fiołka i fiołek; nutami serca są jaśmin, frezja, irys i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, ambra i ambrette (piżmo ambrowe).

Mastyks Geranium Liść fiołka Fiołek

Jaśmin Frezja Irys Korzeń irysa

Piżmo Ambra Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 99 Regent Street by Hugh Parsons.

Cool Water
Green Irish Tweed

99 Regent Street Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugh Parsons 99 Regent Street, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugh Parsons 99 Regent Street, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 99 Regent Street marki Hugh Parsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 99 Regent Street marki Hugh Parsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Avon Be Spontaneous Yves Rocher Naturelle Gap So Pink Sarah Jessica Parker Dawn Jardin de France Hassana Molyneux Modern Quartz Egofacto Prends Garde a Toi Robert Piguet Futur Chloe Eau de Fleurs Capucine Brooksfield Nuance