Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Filmy
Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Trillium House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Trillium marki House of Matriarch to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Trillium został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christi Meshell. Nutami głowy są zielona herbata, mahoń aglaia, mimoza i rumianek; nutami serca są czarna herbata i kwiat kawowca; nutami bazy są ambra, balsam tolu, piżmo kaszmirowe i herbata jaśminowa.

Zielona herbata Mahoń aglaia Mimoza Rumianek

Czarna herbata Kwiat kawowca

Ambra Balsam Tolu Piżmo kaszmirowe Herbata jaśminowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trillium by House of Matriarch.

Trillium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House of Matriarch Trillium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House of Matriarch Trillium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trillium marki House of Matriarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trillium marki House of Matriarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Cafe Parfums Cafe Intenso Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Benetton United Colors of Benetton Woman Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Dana Heaven Sent Germaine Monteil Galore Bob Mackie Mackie Dorin Un Air de Paris (pink) Amouage Amouage Epic Woman Montana Parfum de Femme DSH Perfumes Prana