Marki » F-H » orientalne « Grupy

Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Filmy
Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orca House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orca marki House of Matriarch to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orca został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christi Meshell. Nutami głowy są ambra, benzoes i przyprawy; nutami serca są miód, wyszukane drewna i choya loban; nutami bazy są labdanum i ambra.

Ambra Benzoes Przyprawy

Miód Wyszukane drewna Choya Loban

Labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orca by House of Matriarch.

Orca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House of Matriarch Orca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House of Matriarch Orca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orca marki House of Matriarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orca marki House of Matriarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Matthew Williamson Warm Sand Nez a Nez L’Hetre Reve Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Christian Dior Ambre Nuit Memoire Liquide Amour Liquide Guerlain Tonka Imperiale Rasasi Al Maqam Rasasi Sadaf Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Yves Rocher Vanille Noire