Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Epiphany House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

Epiphany House of Matriarch dla kobiet i mężczyzn

Epiphany marki House of Matriarch to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Epiphany został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christi Meshell. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, lilia, drzewo sandałowe, agar (oud), niebieska lawenda, tytoń, ambra, pieprz, miód, kolendra i mech dębowy.

Lawenda Lilia Drzewo sandałowe Agar (oud) Niebieska lawenda Tytoń Ambra Pieprz Miód Kolendra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Epiphany by House of Matriarch.

Epiphany Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House of Matriarch Epiphany, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House of Matriarch Epiphany, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Epiphany marki House of Matriarch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Epiphany marki House of Matriarch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Roberto Capucci Capucci Pour Homme Galimard Aigues Vives Aramis Aramis Devin Ormonde Jayne Ormonde Woman Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Long Lost Perfume Crepe de Chine DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Houbigant Apercu Pierre Cardin Cardin