Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

agarowy

HoS N.001 marki House Of Sillage to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, HoS N.001 został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są agar (oud), ambra i cynamon; nutami serca są fasolka tonka, imbir i goździk (przyprawa); nutami bazy są wanilia, mahoń i cedr.

Agar (oud) Ambra Cynamon

Fasolka tonka Imbir Goździk (przyprawa)

Wanilia Mahoń Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HoS N.001 by House Of Sillage.

HoS N.001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House Of Sillage HoS N.001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House Of Sillage HoS N.001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HoS N.001 marki House Of Sillage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HoS N.001 marki House Of Sillage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Rochas Desir Pour Homme Chopard Chopard pour Homme Montale Orient Extreme Bois 1920 Real Patchouly Mona di Orio Oiro Vegueros Vegueros Zirh Corduroy Le Labo Oud 27 Keiko Mecheri Musc Teufels Kuche Patchouly Incubus