Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

agarowy
cynamonowy

HoS N.001 marki House Of Sillage to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, HoS N.001 został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są agar (oud), ambra i cynamon; nutami serca są fasolka tonka, imbir i goździk (przyprawa); nutami bazy są wanilia, mahoń i cedr.

Agar (oud) Ambra Cynamon

Fasolka tonka Imbir Goździk (przyprawa)

Wanilia Mahoń Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HoS N.001 by House Of Sillage.

HoS N.001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House Of Sillage HoS N.001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House Of Sillage HoS N.001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HoS N.001 marki House Of Sillage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HoS N.001 marki House Of Sillage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Escada Escada Magnetism for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Rochas Desir Pour Homme Penhaligon`s Hammam Bouquet Lorenzo Villoresi Patchouli Rodier Rodier pour Femme Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Serge Lutens Fille en Aiguilles By Kilian Rose Oud DSH Perfumes Michelangelo 10 Corso Como 10 Corso Como Reminiscence Ambre