Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

HoS N.001 House Of Sillage dla mężczyzn

HoS N.001 marki House Of Sillage to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, HoS N.001 został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są agar (oud), ambra i cynamon; nutami serca są fasolka tonka, imbir i goździk (przyprawa); nutami bazy są wanilia, mahoń i cedr.

Agar (oud) Ambra Cynamon

Fasolka tonka Imbir Goździk (przyprawa)

Wanilia Mahoń Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HoS N.001 by House Of Sillage.

HoS N.001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum House Of Sillage HoS N.001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu House Of Sillage HoS N.001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HoS N.001 marki House Of Sillage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HoS N.001 marki House Of Sillage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Pierre Balmain Ambre Gris Adidas Adidas Victory League Rene Lezard Identite for Men Christian Dior Elixir Midnight Poison Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Lorenzo Villoresi Incensi Serge Lutens Feminite du Bois Burberry Burberrys S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Swiss Arabian Mukhalat Malaki