Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Quelques Fleurs Royale Houbigant dla kobiet

Quelques Fleurs Royale Houbigant dla kobiet

miodowy

Quelques Fleurs Royale marki Houbigant to kwiatowe perfumy dla kobiet. Quelques Fleurs Royale został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są sycylijska bergamotka i grejpfrut; nutami serca są miód z białej mimozy, indyjska tuberoza, marokańska róża i egipski jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, korzeń irysa i białe piżmo.

Sycylijska bergamotka Grejpfrut

Miód z białej mimozy Indyjska tuberoza Marokańska róża Egipski jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Korzeń irysa Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quelques Fleurs Royale by Houbigant.

Quelques Fleurs Royale Recenzje Perfum

chjena
chjena

Kilka królewskich kwiatów... Faktycznie, dobór towarzystwa jest co najmniej nieprzypadkowy, nie ma tu miejsca na banał czy pospolitość, bo jak tuberoza, to indyjska, jak jaśmin, to egipski, róża marokańska a bergamotka z Sycylii... żadne tam dopiero co zerwane z ogródka własnego lub sąsiedniego, tylko starannie wyselekcjonowane, poprzedzone researchem gdzie należy bywać i z kim się bawić.

I może to siła sugestii, a może dodatek szlachetnego miodu na bazie ambrowo-sandałowej, ale coś w tym jest, że Quelques Fleurs Royale są dość wytworne, do noszenia z wysoko podniesioną głową. Niby bez wydźwięków typu retro, jednak mają jakąś taką nutkę, niby kremową, podążającą ewidentnie w kierunku poprzednich lat.

Bardzo ładny miodowy kwiatowiec z całkowicie znośną wersją tuberozy, jak dla mnie odkrycie, bo rzadko znoszę jej tak wyraźnie zaznaczoną obecność, a tu w otoczeniu róży i cytrusów łagodnieje. Z przyjemnością zużyję odlewkę w nadchodzących, wiosennych dniach.

aranka
aranka

Bardzo elegancki zapach pudrowo-miodowy i nieco owocowy.
Moim zdaniem nie są to perfumy niszowe a raczej mało popularne,co jest raczej ich zaletą.
Mnie określenie niszowość w perfumach jawi się jako dziwo dla znudzonych zapachami.
Quelques Fleurs Royale to klasyka i wyrafinowanie.

Izabela
Izabela

Słyszałam, że są bardzo dobrze sprzedającymi się perfumami. Mają swoje stałe grono wiernych klientów, ponadto należą do kategorii tzw. bezpiecznych.
Ja nazwałabym je takimi, które mają w sobie zero niszowości.
Kwiatowo-owocowe z dodatkiem miodu i ambry. Ładne, miłe, nic nadzwyczajnego, ale też nic strasznego.
Jak widać każda firma niszowa nie do końca ma ambicję tworzyć perfumy przeznaczone do wąskiego grona klientów. Są też takie, dla których ważny jest sukces i statystyki sprzedaży.
Z pewnością pozwolą oswoić niszę, zwłaszcza tym, którzy dopiero zaczynają z nią przygodę.

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo ładne ale bliskoskorne perfumy. Miodowo- kwiatowe z dosyć dobrze wyczuwalną różą i jaśminem.Znakomicie rozwijają się w ciepłe dni pozostawiając we włosach bardzo ciekawe akordy. Baza raczej mało wyczuwalna, może poza piżmem. Flakon nawiązujący do tradycji, elegancki.

Przyjemny "fruity - floral" z przewagą róży – wdzięczny, dziewczęcy zapach - nie wyróżnia się jednak niczym szczególnym z powodzi innych tego typu zapachów.

Baza słodsza, z dużą ilością wanilii na paczulowym tle. Trwałość średnia, kilkugodzinna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Quelques Fleurs Royale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Quelques Fleurs Royale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quelques Fleurs Royale marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quelques Fleurs Royale marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Frapin 1270 Cacharel Gloria M. Micallef Royal Muska Lanvin Arpege Serge Lutens Un Bois Vanille Helena Rubinstein Wanted Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Trussardi Python Xerjoff Regio Mauboussin Histoire d`Eau Slava Zaitsev Nikita Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) L`Erbolario Dolcelisir Cacharel LouLou Christian Dior Dolce Vita The Different Company Sublime Balkiss Ginestet Botrytis Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her