Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Navigator Houbigant dla mężczyzn

Navigator Houbigant dla mężczyzn

Navigator marki Houbigant to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Navigator został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są jałowiec i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, paczula i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i wetyweria.

Jałowiec Cytryna

Gałka muszkatołowa Paczula Lawenda

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Navigator by Houbigant.

Navigator Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Navigator, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Navigator, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Navigator marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Navigator marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ella Mikao Yujin Sting Avon U by Ungaro for Him Adidas Passion Game Rocawear 9IX Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Perfumer`s Workshop Samba Red Man Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Fred Hayman Touch Sport O Boticario Egeo Liz Claiborne Lucky You Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation