Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Navigator Houbigant dla mężczyzn

Navigator Houbigant dla mężczyzn

Navigator marki Houbigant to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Navigator został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są jałowiec i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, paczula i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i wetyweria.

Jałowiec Cytryna

Gałka muszkatołowa Paczula Lawenda

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Navigator by Houbigant.

Navigator Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Navigator, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Navigator, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Navigator marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Navigator marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Calvin Klein CK One Summer 2007 Paris Hilton Paris Hilton for Men La Perla GrigioPerla Hedo White Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 O Boticario Connexion Woods Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative REN Cologne 04 Tous Tous Man Sport Hugo Boss Boss Bottled Night