Marki » F-H » orientalne « Grupy

Monsieur Musk Houbigant dla mężczyzn

Monsieur Musk Houbigant dla mężczyzn

tytoniowy
whiskey

Monsieur Musk marki Houbigant to orientalne perfumy dla mężczyzn. Monsieur Musk został wydany w 1973 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, piżmo i tytoń.

Przyprawy Piżmo Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur Musk by Houbigant.

Monsieur Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Monsieur Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Monsieur Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur Musk marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur Musk marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Esprit Esprit Horizon Men Escada Escada pour Homme Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Aramis JHL L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Boadicea the Victorious Explorer Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Rasasi Sadaf