Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lutece Houbigant dla kobiet

Lutece Houbigant dla kobiet

Miałem: 1

Lutece marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lutece został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, mandarynka, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami serca są piwonia, rozmaryn, korzeń irysa, wetyweria, konwalia i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, cynamon, piżmo, wanilia i heliotrop.

Aldehydy Mandarynka Brazylijskie drzewo różane Geranium

Piwonia Rozmaryn Korzeń irysa Wetyweria Konwalia Cedr

Fasolka tonka Cynamon Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lutece by Houbigant.

Lutece
Innocente

Lutece Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Lutece, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Lutece, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lutece marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lutece marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Oscar de la Renta Oscar Red Satin Carlos Santana Carlos Santana for Women Mimmina Mimmina Mila Schön Mila Schön Lei Manuel Canovas Anse Turqouise Paris Hilton Siren Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Tonatto Profumi M'oma