Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

żółtych kwiatów
Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia

Iris des Champs marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Iris des Champs został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, róża, konwalia i gruszka; nutami serca są irys, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Róża Konwalia Gruszka

Irys Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris des Champs by Houbigant.

Iris des Champs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Iris des Champs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Iris des Champs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris des Champs marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris des Champs marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Vagabond Prince Enchanted Forest Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais L`Erbolario Dolcelisir Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Byredo Pulp Christian Dior Dune Laboratorio Olfattivo Rosamunda Keiko Mecheri Loukhoum Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Terracotta Le Parfum Diptyque Tam Dao Hermes Un Jardin En Mediterranee Juliette Has A Gun Lady Vengeance Oriflame M by Marcel Marongiu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Atelier Cologne Orange Sanguine Juliette Has A Gun Not A Perfume Serge Lutens La Fille de Berlin Yves Rocher Neonatura Cocoon