Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

Iris des Champs Houbigant dla kobiet

Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia Iris des Champs Houbigant dla kobiet Zdjęcia

Iris des Champs marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Iris des Champs został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, róża, konwalia i gruszka; nutami serca są irys, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Róża Konwalia Gruszka

Irys Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris des Champs by Houbigant.

Iris des Champs Recenzje Perfum

YoongieSkin
YoongieSkin

W pierwszych "buchu" IdC intensywnie odurzają konwaliami i różą, bo to głównie wyczuwa się w powietrzu. Bezkompromisowo kojarzy mi się to z zapachem starej rozklekotanej puderniczki mojej mamy, która epatowała tym zapachem na całą jej kosmetyczkę, do której lubiłam zaglądać jako mała dziewczynka.
Zapach bardzo kobiecy, delikatny, bez pazura, ale nie mdły. Ma świeżość mydła różanego, ale z nutami innych kwiatów. Dolne nuty raczej nie wyczuwalne, jedynie odrobina drzewa sandałowego.
Zapach niestety tak bliskoskórny jak tylko to możliwe, zaś po ok. 5 h już w ogóle nie wyczuwalny. Dobry na jesień i chłodną wiosnę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Iris des Champs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Iris des Champs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris des Champs marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris des Champs marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Vagabond Prince Enchanted Forest Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Byredo Pulp L`Erbolario Dolcelisir Laboratorio Olfattivo Rosamunda Christian Dior Dune Keiko Mecheri Loukhoum Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Guerlain Terracotta Le Parfum Hermes Un Jardin En Mediterranee Diptyque Tam Dao Juliette Has A Gun Lady Vengeance Oriflame M by Marcel Marongiu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Atelier Cologne Orange Sanguine Juliette Has A Gun Not A Perfume Yves Rocher Neonatura Cocoon Serge Lutens La Fille de Berlin