Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Demi-Jour Houbigant dla kobiet

Miałem: 2

żółtych kwiatów
aldehydowy

Demi-Jour marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Demi-Jour został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są aldehydy, fiołek i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Fiołek Bergamotka

Korzeń irysa Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Demi-Jour by Houbigant.

Volare

Demi-Jour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Demi-Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Demi-Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Demi-Jour marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Demi-Jour marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Nikos Sculpture Puma Flowing Annick Goutal Grand Amour Alexander McQueen Kingdom Summer Leonard Fashion Dana Lutece Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Kat Von D Saint Damien Bash Parfum Lucifer No.1 La Prairie Life Threads Emerald