Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Demi-Jour Houbigant dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

żółtych kwiatów
aldehydowy

Demi-Jour marki Houbigant to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Demi-Jour został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są aldehydy, fiołek i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Fiołek Bergamotka

Korzeń irysa Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Demi-Jour by Houbigant.

Volare

Demi-Jour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Demi-Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Demi-Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Demi-Jour marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Demi-Jour marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Alchimie Jean Paul Gaultier Classique Prestige La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Neil Morris Takashimaya Parfum d`Empire Cuir Ottoman Prada L`Eau Ambree Tsi-La Organic Kesu Lalique Cascade Limited Edition 2010 Corine de Farme Samoa Filles des Iles Floral Sensuel Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Mary Kay Thinking of You