Marki » F-H » orientalne « Grupy

Chantilly Houbigant dla kobiet

Chantilly Houbigant dla kobiet

Chantilly Houbigant dla kobiet Zdjęcia

Chantilly marki Houbigant to orientalne perfumy dla kobiet. Chantilly został wydany w 1941 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marcel Billot. Nutami głowy są nuty owocowe, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są przyprawy, goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, piżmo, benzoes, mech dębowy, wanilia i drzewo sandałowe.

Nuty owocowe Neroli Bergamotka Cytryna

Przyprawy Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Róża Kwiat pomarańczy

Skóra Fasolka tonka Piżmo Benzoes Mech dębowy Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chantilly by Houbigant.

L'Aimant
Shalimar

Chantilly Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Ciotka Lola w mlodosci strzelala do wiewiorek i ganiala sie z chlopakami. Do 80 roku zycia, mimo zmarszczek, w oczach ma iskry, ktorymi mogla by rozpalic caly missourianski zagajnik za swoim domem. Pomagam jej ulozyc wlosy, wysupluje staromodne walki z metalowej siatki i pochylam sie nad toaletka. Lola stanowczym ruchem siega po szklana buteleczke i rozkwitaja roze! Kwiat pomaranczy plynie tuz za nimi razem z ogrodowym gozdzikiem. Siwe wlosy ukladaja sie w zgrabne loczki. Trzaska mosiezny zamek przy torebce. Perfumy westchna jeszcze skorzanym portfelem, lesnymi mchami, sandalowym drewnem. Benzoes szczypnie w nos, ciotka Lola wdzieje kapelusz i pociagnie usteczka bladorozowa szminka. Mozemy isc, pastor Howard nie lubi spoznialskich, a Lola jest szefowa Komitetu Pan przy kosciele metodystow. W Wielki Piatek dostalam wiadomosc, ze Lola nie zyje... Perfumy kupie i bede miec na sobie w czasie jej pogrzebu. Spij Ciociu- wiejska nauczycielko. Bylas dla mnie powtorzeniem nauczycielek Ani z Zielonego Wgorza, chociaz Kanada daleko na polnoc od Missouri.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Houbigant Chantilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Houbigant Chantilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chantilly marki Houbigant. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chantilly marki Houbigant reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Rochas Madame Rochas Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Yves Rocher Ode a la Joie Estée Lauder White Linen Estée Lauder Beautiful Caron Pour Un Homme de Caron Montale Black Aoud Clinique Aromatics Elixir Lubin Idole Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 Narciso Rodriguez Essence Caron Parfum Sacre LM Parfums Cicatrices Elisire Ambre Nomade Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Demeter Fragrance Incense Yardley Chique Givenchy Ysatis Perris Monte Carlo Ambre Gris