Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rose Horseball dla kobiet

Rose Horseball dla kobiet

Rose Horseball dla kobiet Zdjęcia Rose Horseball dla kobiet Zdjęcia Rose Horseball dla kobiet Zdjęcia

Rose marki Horseball to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są frezja i czarna porzeczka; nutami serca są róża, fiołek i groszek pachnący; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Frezja Czarna porzeczka

Róża Fiołek Groszek pachnący

Cedr Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by Horseball.

Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Chanel Allure Isabella Rossellini My Manifesto Perry Ellis 360° Blue The Body Shop Velique L`Erbolario Lavanda Adrienne Vittadini AV Morgane le Fay Pink Parfum d`Empire 3 Fleurs Regency Cosmetics Tawanna April Aromatics Rose L'Orange Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai