Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Version Horseball dla kobiet

Pure Version Horseball dla kobiet

tropikalny
Pure Version Horseball dla kobiet Zdjęcia Pure Version Horseball dla kobiet Zdjęcia

Pure Version marki Horseball to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure Version został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są hiacynt, mandarynka i marakuja; nutami serca są tuberoza, róża i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i białe piżmo.

Hiacynt Mandarynka Marakuja

Tuberoza Róża Lilia

Drzewo sandałowe mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Version by Horseball.

Pure Version Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Pure Version, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Pure Version, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Version marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Version marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Victoria`s Secret Pink Beach Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Esteban Balade Creole Bath and Body Works Midnight Pomegranate Lobogal Lobogal Gold Profumum Roma Acqua e Zucchero Andy Warhol Marilyn Rose Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh