Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Version Horseball dla kobiet

Oud Version Horseball dla kobiet

agarowy
Oud Version Horseball dla kobiet Zdjęcia Oud Version Horseball dla kobiet Zdjęcia

Oud Version marki Horseball to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Oud Version został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pieprz; nutami serca są róża, szafran i kadzidło; nutami bazy są paczula, agar (oud) i ambra.

Bergamotka Mandarynka Pieprz

Róża Szafran Kadzidło

Paczula Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Version by Horseball.

Oud Version Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Oud Version, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Oud Version, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Version marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Version marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Black XS Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Valentino V pour Homme Guerlain Vol de Nuit Evasion Pierre Balmain Ambre Gris Joop! Joop! Femme Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Emanuel Ungaro Ungaro Angel Schlesser Ambre Frais Homme Loriblu Sensual Seduction Man Bath and Body Works Noir Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi