Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Orchid Version Horseball dla kobiet

Orchid Version Horseball dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
Orchid Version Horseball dla kobiet Zdjęcia Orchid Version Horseball dla kobiet Zdjęcia

Orchid Version marki Horseball to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Orchid Version został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Różowy pieprz Czarna porzeczka

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orchid Version by Horseball.

Black Orchid

Orchid Version Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Orchid Version, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Orchid Version, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orchid Version marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orchid Version marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Paco Rabanne Ultraviolet Yves Rocher Iris Noir Cacharel Noa L`Eau de Parfum Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Jean Patou Ma Liberte Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Fragonard Murmure Thomas Sabo Charm Rose Max Azria BCBGirls Sexy Avon Rare Diamonds