Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Horseball Extreme Horseball dla mężczyzn

Horseball Extreme Horseball dla mężczyzn

Horseball Extreme Horseball dla mężczyzn Zdjęcia

Horseball Extreme marki Horseball to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i nuty morskie; nutami serca są lawenda, konwalia, fiołek, lilia i koniczyna; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Mandarynka Nuty morskie

Lawenda Konwalia Fiołek Lilia Koniczyna

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Horseball Extreme by Horseball.

Horseball Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Horseball Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Horseball Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Horseball Extreme marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Horseball Extreme marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Calvin Klein Obsession Night for Men Giorgio Armani Sensi Thierry Mugler B*Men Al-Rehab Saat Safa Krizia Moods by Krizia Uomo Annayake Tomo Crabtree & Evelyn Sandalwood Vegueros Vegueros Burberry Burberrys Reminiscence Ambre Odin 01 Nomad