Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Horseball Classic Horseball dla mężczyzn

Horseball Classic Horseball dla mężczyzn

Horseball Classic Horseball dla mężczyzn Zdjęcia Horseball Classic Horseball dla mężczyzn Zdjęcia

Horseball Classic marki Horseball to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, mandarynka i imbir; nutą serca jest irys; nutami bazy są wetyweria, paczula i cedr.

Grejpfrut Cytryna Mandarynka Imbir

Irys

Wetyweria Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Horseball Classic by Horseball.

Horseball Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Horseball Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Horseball Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Horseball Classic marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Horseball Classic marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Lolita Lempicka Midnight Gabriela Sabatini Devotion for Men Givenchy Pi Metallic Collector Reminiscence Patchouli Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Molinard Nirmala Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Soivohle Oudh Lacquer Sonoma Scent Studio Incense Pure Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal