Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Blue Leather Horseball dla mężczyzn

Blue Leather Horseball dla mężczyzn

skórzany
Blue Leather Horseball dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Leather marki Horseball to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Blue Leather został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i mięta pieprzowa; nutami serca są różowy pieprz, geranium i kmin; nutami bazy są skóra, cedr i paczula.

Grejpfrut Mandarynka Mięta pieprzowa

Różowy pieprz Geranium Kmin

Skóra Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Leather by Horseball.

Blue Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Horseball Blue Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Horseball Blue Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Leather marki Horseball. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Leather marki Horseball reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pino Silvestre Pino Fifty Benetton Benetton Sport Man Kenzo Air Intense Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Creed Amalfi Flowers Etro Via Verri Vintage Limited Edition Alfred Dunhill Dunhill Black Ayala Moriel Bon Zai Parfumerie Generale Bois Naufrage Rasasi Ambition Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Solinotes Patchouli