Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Shiloh Hors La Monde dla kobiet

Shiloh Hors La Monde dla kobiet

Mam: 1

Shiloh Hors La Monde dla kobiet Zdjęcia

Shiloh marki Hors La Monde to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Shiloh został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielona trawa, drzewo sandałowe, paczula, piżmo, płatki róży, cedr virginia, wanilia, bergamotka, wyszukane drewna, mech dębowy, kadzidło, cytryna i hibiskus.

Zielona trawa Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Płatki róży Cedr Virginia Wanilia Bergamotka Wyszukane drewna Mech dębowy Kadzidło Cytryna Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiloh by Hors La Monde.

White Patchouli

Shiloh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hors La Monde Shiloh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hors La Monde Shiloh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiloh marki Hors La Monde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiloh marki Hors La Monde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Hugo Boss Boss Intense Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Reminiscence 2000 Ans d'Amour Orlane Be 21 Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Etro Sandalo Zirh Corduroy M. Micallef Patchouli Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre