Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn

Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn

Miałem: 1

kwaśny
Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia Honore`s Trip Honore des Pres dla mężczyzn Zdjęcia

Honore`s Trip marki Honore des Pres to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Honore`s Trip został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, lima, bergamotka, Żywica, tangeryna, włoska pomarańcza i pieprz.

Cytryna Amalfi Lima Bergamotka Żywica Tangeryna Włoska pomarańcza Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honore`s Trip by Honore des Pres.

Honore`s Trip Recenzje Perfum

amanda
amanda

U..ale niesamowita wręcz namacalna aromatyczność tych cytrusów,aż chciałoby się pokosztować ich orzezwiających właściwości i poczuć ten smak soku pomarańczy i mandarynek w ustach.
Bardzo realne otwarcie. Ale znacie takie powiedzenie
"miłe złego poczatki". Miłe to nam wyskoczyły prawie prawdziwe cytrusy a złe to,że prawie szybciutko obniżyły znacząco swe loty i prawie zniknęły.
Pozostało i to w tak szybkim czasie jedynie ich bardzo blade wspomnienie,takie w formie woskowato mydlanym.
Oj nieładnie tak sobie igrać.Walić w nozdrza taką wonią a potem pokazywać środkowy palec.

Popieram przedmówczynię :D ;)Chyba najbardziej nietrwały zapach z jakim miałam do czynienia.

Jedyne co czułam to cytrusowe mydełko, które trzymało się mojej skóry może jakieś 15 minut. I koniec

Ostrzegam - szkoda czasu na testy.

garygarfild
garygarfild

czekalam na test tego zapachu z niecierpliwoscia, poniewaz prostota skladu i dobor skladnikow jest dla mnie swietny i.... usmialam sie niezle:D

Pierwszy raz w zyciu spotklam zapach TGV ( szybkobiezny pociag przyp.tł) po jednym psiknieciu na nadgarstek...

uwaga... zapach zwial ze mnie w niespelna 4 minuty :)

w akcie niedowierzania powtorzylam probe i... no TGV ;)

silna won cytrusowa na wejsciu i w oka mgnieniu Nic wiecej . probowalam wwiercic sie w nadgarstek jeszcze parokrotnie sadzac,ze objawi mi jednak swoj urok ale niestety nie objawil... chyba ,ze kompletna dezorientacja i efekt TGV jest zamierzony? Nawet "kon by sie usmial" :):):)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Honore`s Trip, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Honore`s Trip, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honore`s Trip marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honore`s Trip marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Christian Dior Eau Sauvage Extreme Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Elizabeth Arden Iced Green Tea Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Oxbow Oxbow for Men Everlast Cactus Shot Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Intelligent Nutrients Awaken