Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chaman`s Party marki Honore des Pres to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chaman`s Party został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń wetywerii, bazylia, nuty drzewne, goździk (przyprawa), siano i nuty kwiatowe.

Korzeń wetywerii Bazylia Nuty drzewne Goździk (przyprawa) Siano Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaman`s Party by Honore des Pres.

Fumidus

Chaman`s Party Recenzje Perfum

Kage
Kage

Testy nadgarstkowe wypadły nad wyraz pozytywnie: gorzkie zioła, dogasające ognisko zarzucone mokrymi liśćmi, osmolone korzenie wetiweru, płożący się po ziemi dym - czyli jesiennie, ponuro, wiedźmowato, bardzo w moim guście.
Hojnie użyłam Chaman's Party globalnie do pracy.

Już w autobusie podejrzewałam któregoś ze współpasażerów o wiezienie ze sobą torby gnijących ziemniaków.
W pracy kilka razy zaglądałam do szafki w poszukiwaniu mocno wczorajszej sałatki caprese.
Obejrzałam wnikliwie swoje ubranie na okoliczność starych plam z sosu z bazylii.
Podejrzliwie zaglądałam współpracownikom w talerze, aż ktoś zapytał czy jestem głodna.
W końcu musiałam stawić czoła faktom - ten ziemisto-bazyliowy gnilny smrodek to moje niszowe cudo. Jak nisza, to nisza, c'nie.

Mimo wszystko polecam zwolennikom gorzkich ziołowo-ogniskowych klimatów, może dla innej skóry Chaman's Party będzie łaskawsze.
Ja w każdym razie mam lekki uraz do bazylii.

Savanoja
Savanoja

Uuulala, jakie to szczęście że parametry tej kompozycji są jakie są czyli średnie, bo nie wiem czy uszłabym z życiem ;)
Otwarcie przypomina mi świeżo wyrwane z ziemi korzenie, pikantne i intensywnie parujące, wręcz jakby dymiące olejkami. Zero słodyczy, sama wytrawna cierpkość. Bardzo zielono, ale nie specjalnie świeżo bo odbieram jako ziemiste. Intensywna zieleń zmiażdżonej bazylii z tymi dymiącymi korzeniami wetywerii... Ale co by nie było tak prosto ktoś posypał całość mokrymi jeszcze goździkami. Myślę, że spokojnie można by używać tych perfum w charakterze inhalatora - udrażniacza do nosa, serio!
Po jakimś czasie inhalacja owa łagodnieje, osiada, przybiera postać bardziej drzewną i jakby siankowatą, nawet całkiem strawną ale nieustannie oryginalną. Polecam miłośnikom niekonwencjonalnej zieleni, bez oudu i ziemistej paczuli też można przeżyć coś ekstremalnego ;)

Melitele
Melitele

Suchy, ziemisty klimat.
Nie wyczuwam zupełnie nut kwiatowych, czy goździków.
Początkowo takie połączenie składników przypomina zapach paczuli.
Wyraźniej wyczuwalna jest wetyweria, bazylia i nuty drzewne.
Całość bardzo ulotna i trzymająca się blisko skóry, trudno by było się nacieszyć się tym zapachem.

Chaman`s Party by Honore des Pres 3.00 out of 5 based on 12 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Chaman`s Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Chaman`s Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaman`s Party marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaman`s Party marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent M7 Agent Provocateur L'Agent Parfum d`Empire Cuir Ottoman Givenchy Organza Indecence John Galliano John Galliano Serge Lutens Ambre Sultan Etro Patchouly Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Profumum Roma Arso Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Gres Cabochard Cartier Le Baiser Du Dragon L`Artisan Parfumeur Timbuktu Nasomatto Black Afgano Rochas Absolu Intense Simply Red Yves Saint Laurent Opium L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch