Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chaman`s Party marki Honore des Pres to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chaman`s Party został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń wetywerii, bazylia, nuty drzewne, goździk (przyprawa), siano i nuty kwiatowe.

Korzeń wetywerii Bazylia Nuty drzewne Goździk (przyprawa) Siano Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaman`s Party by Honore des Pres.

Fumidus
Mississippi Medicine

Chaman`s Party Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Uuulala, jakie to szczęście że parametry tej kompozycji są jakie są czyli średnie, bo nie wiem czy uszłabym z życiem ;)
Otwarcie przypomina mi świeżo wyrwane z ziemi korzenie, pikantne i intensywnie parujące, wręcz jakby dymiące olejkami. Zero słodyczy, sama wytrawna cierpkość. Bardzo zielono, ale nie specjalnie świeżo bo odbieram jako ziemiste. Intensywna zieleń zmiażdżonej bazylii z tymi dymiącymi korzeniami wetywerii... Ale co by nie było tak prosto ktoś posypał całość mokrymi jeszcze goździkami. Myślę, że spokojnie można by używać tych perfum w charakterze inhalatora - udrażniacza do nosa, serio!
Po jakimś czasie inhalacja owa łagodnieje, osiada, przybiera postać bardziej drzewną i jakby siankowatą, nawet całkiem strawną ale nieustannie oryginalną. Polecam miłośnikom niekonwencjonalnej zieleni, bez oudu i ziemistej paczuli też można przeżyć coś ekstremalnego ;)

Melitele
Melitele

Suchy, ziemisty klimat.
Nie wyczuwam zupełnie nut kwiatowych, czy goździków.
Początkowo takie połączenie składników przypomina zapach paczuli.
Wyraźniej wyczuwalna jest wetyweria, bazylia i nuty drzewne.
Całość bardzo ulotna i trzymająca się blisko skóry, trudno by było się nacieszyć się tym zapachem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Chaman`s Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Chaman`s Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaman`s Party marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaman`s Party marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Eau D`Italie Bois d’Ombrie Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Fille en Aiguilles Profumum Roma Fumidus Parfum d`Empire Cuir Ottoman Agent Provocateur L'Agent Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere John Galliano John Galliano Slumberhouse Norne Serge Lutens Ambre Sultan Etro Patchouly Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Gres Cabochard L`Artisan Parfumeur Timbuktu Nasomatto Black Afgano