Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaman`s Party Honore des Pres dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chaman`s Party marki Honore des Pres to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chaman`s Party został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń wetywerii, bazylia, nuty drzewne, goździk (przyprawa), siano i nuty kwiatowe.

Korzeń wetywerii Bazylia Nuty drzewne Goździk (przyprawa) Siano Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaman`s Party by Honore des Pres.

Fumidus
Mississippi Medicine

Chaman`s Party Recenzje Perfum

Kage
Kage

Testy nadgarstkowe wypadły nad wyraz pozytywnie: gorzkie zioła, dogasające ognisko zarzucone mokrymi liśćmi, osmolone korzenie wetiweru, płożący się po ziemi dym - czyli jesiennie, ponuro, wiedźmowato, bardzo w moim guście.
Hojnie użyłam Chaman's Party globalnie do pracy.

Już w autobusie podejrzewałam któregoś ze współpasażerów o wiezienie ze sobą torby gnijących ziemniaków.
W pracy kilka razy zaglądałam do szafki w poszukiwaniu mocno wczorajszej sałatki caprese.
Obejrzałam wnikliwie swoje ubranie na okoliczność starych plam z sosu z bazylii.
Podejrzliwie zaglądałam współpracownikom w talerze, aż ktoś zapytał czy jestem głodna.
W końcu musiałam stawić czoła faktom - ten ziemisto-bazyliowy gnilny smrodek to moje niszowe cudo. Jak nisza, to nisza, c'nie.

Mimo wszystko polecam zwolennikom gorzkich ziołowo-ogniskowych klimatów, może dla innej skóry Chaman's Party będzie łaskawsze.
Ja w każdym razie mam lekki uraz do bazylii.

EDIT: zebrało mi się na dzikie, "wiedźmowate" perfumy więc ponowiłam testy. I bach, zaskoczyło! Znowu pachną tak, jak opisałam to w pierwszym akapicie, a ja zacieram ręce w oczekiwaniu na własny flakon.

Savanoja
Savanoja

Uuulala, jakie to szczęście że parametry tej kompozycji są jakie są czyli średnie, bo nie wiem czy uszłabym z życiem ;)
Otwarcie przypomina mi świeżo wyrwane z ziemi korzenie, pikantne i intensywnie parujące, wręcz jakby dymiące olejkami. Zero słodyczy, sama wytrawna cierpkość. Bardzo zielono, ale nie specjalnie świeżo bo odbieram jako ziemiste. Intensywna zieleń zmiażdżonej bazylii z tymi dymiącymi korzeniami wetywerii... Ale co by nie było tak prosto ktoś posypał całość mokrymi jeszcze goździkami. Myślę, że spokojnie można by używać tych perfum w charakterze inhalatora - udrażniacza do nosa, serio!
Po jakimś czasie inhalacja owa łagodnieje, osiada, przybiera postać bardziej drzewną i jakby siankowatą, nawet całkiem strawną ale nieustannie oryginalną. Polecam miłośnikom niekonwencjonalnej zieleni, bez oudu i ziemistej paczuli też można przeżyć coś ekstremalnego ;)

Melitele
Melitele

Suchy, ziemisty klimat.
Nie wyczuwam zupełnie nut kwiatowych, czy goździków.
Początkowo takie połączenie składników przypomina zapach paczuli.
Wyraźniej wyczuwalna jest wetyweria, bazylia i nuty drzewne.
Całość bardzo ulotna i trzymająca się blisko skóry, trudno by było się nacieszyć się tym zapachem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Chaman`s Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Chaman`s Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaman`s Party marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaman`s Party marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent M7 Agent Provocateur L'Agent Parfum d`Empire Cuir Ottoman Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Organza Indecence John Galliano John Galliano Serge Lutens Ambre Sultan Etro Patchouly Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Gres Cabochard Donna Karan Black Cashmere Nasomatto Black Afgano Christian Dior Poison Rochas Absolu Intense Simply Red Profumum Roma Arso L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch