Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Bonte`s Bloom Honore des Pres dla kobiet

Bonte`s Bloom Honore des Pres dla kobiet

ziołowy
żółtych kwiatów

Bonte`s Bloom marki Honore des Pres to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bonte`s Bloom został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak słonecznik, rumianek, irys, szałwia i petitgrain.

Słonecznik Rumianek Irys Szałwia Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bonte`s Bloom by Honore des Pres.

Bonte`s Bloom Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

To dopiero ciekawy zapach.

Do kupienia próbki skusił mnie opis na stronie Quality: "Chwila czystej miłości i kobiecości, przepełniona zapachem delikatnego niebieskiego rumianku, świeżych ziół i nasion. Aby rozświetlić twoje życie: otul się delikatną, zmysłową atmosferą spokoju."

Bonte's Bloom to pierwszy tak kuchenny zapach, który miałam okazję testować. Przez słonecznik jest bardzo gęsty, oleisty, spożywczy. Mocno wyczuwalny jest bogaty, pudrowy irys. W tle trochę ziół.

Projekcja godna podziwu. Po jednym psiknięciu wypełnia każdą dostępną przestrzeń.
Dla mnie - zupełnie nienoszalny.

Bonte`s Bloom by Honore des Pres 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Bonte`s Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Bonte`s Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bonte`s Bloom marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bonte`s Bloom marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Carnal Flower Stella McCartney Sheer Stella 2008 Yves Rocher Vie Privée 2007 Clean Clean Fragrance Molyneux Quartz M∙A∙C Turquatic Guerlain Idylle Oriflame Visions Miss Punk Bond No 9 New York Fling Caron Narcisse Blanc Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Avon Eternal Magic