Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Bonte`s Bloom Honore des Pres dla kobiet

Bonte`s Bloom Honore des Pres dla kobiet

ziołowy
żółtych kwiatów

Bonte`s Bloom marki Honore des Pres to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bonte`s Bloom został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak słonecznik, rumianek, irys, szałwia i petitgrain.

Słonecznik Rumianek Irys Szałwia Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bonte`s Bloom by Honore des Pres.

Bonte`s Bloom Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

To dopiero ciekawy zapach.

Do kupienia próbki skusił mnie opis na stronie Quality: "Chwila czystej miłości i kobiecości, przepełniona zapachem delikatnego niebieskiego rumianku, świeżych ziół i nasion. Aby rozświetlić twoje życie: otul się delikatną, zmysłową atmosferą spokoju."

Bonte's Bloom to pierwszy tak kuchenny zapach, który miałam okazję testować. Przez słonecznik jest bardzo gęsty, oleisty, spożywczy. Mocno wyczuwalny jest bogaty, pudrowy irys. W tle trochę ziół.

Projekcja godna podziwu. Po jednym psiknięciu wypełnia każdą dostępną przestrzeń.
Dla mnie - zupełnie nienoszalny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Honore des Pres Bonte`s Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Honore des Pres Bonte`s Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bonte`s Bloom marki Honore des Pres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bonte`s Bloom marki Honore des Pres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Van Cleef & Arpels Murmure Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine L`Erbolario Magnolia Bath and Body Works Cherry Blossom becker.eshaya b.e. Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette JoAnne Bassett Camille Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Caswell Massey Freesia Rifat Ozbek Ozbek 1001 Van Cleef & Arpels Un Air de First