Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

Hollywood Milano Woman Hollywood Milano dla kobiet

Hollywood Milano Woman Hollywood Milano dla kobiet

Hollywood Milano Woman Hollywood Milano dla kobiet Zdjęcia Hollywood Milano Woman Hollywood Milano dla kobiet Zdjęcia Hollywood Milano Woman Hollywood Milano dla kobiet Zdjęcia

Hollywood Milano Woman marki Hollywood Milano to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hollywood Milano Woman został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, czarna porzeczka, gruszka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, piwonia i wetyweria; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Bergamotka Pomarańcza Czarna porzeczka Gruszka Czerwone jabłko

Jaśmin Piwonia Wetyweria

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hollywood Milano Woman by Hollywood Milano.

Hollywood Milano Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hollywood Milano Hollywood Milano Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hollywood Milano Hollywood Milano Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hollywood Milano Woman marki Hollywood Milano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hollywood Milano Woman marki Hollywood Milano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) ID Parfums Andalucia Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Mauboussin Mauboussin Jasper Conran Jasper Conran Her Lacoste Love of Pink Chevignon Forever Mine for Women Natura Shiraz Corine de Farme Longboard Seaside Rasasi Rasasi Ulric de Varens Varensia