Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hoity Toity (Original) Hoity Toity dla kobiet

Hoity Toity (Original) Hoity Toity dla kobiet

miodowy

Hoity Toity (Original) marki Hoity Toity to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hoity Toity (Original) został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są nuty kwiatowe i biały miód; nutami bazy są ambra, wanilia i nuty drzewne.

Nuty owocowe

Nuty kwiatowe Biały miód

Ambra Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hoity Toity (Original) by Hoity Toity.

Hoity Toity (Original) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hoity Toity Hoity Toity (Original), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hoity Toity Hoity Toity (Original), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hoity Toity (Original) marki Hoity Toity. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hoity Toity (Original) marki Hoity Toity reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Charm Gres Caline Byblos Blu Light Fever Christian Lacroix Eau Florale Bleue Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Parfums Pergolese Paris Pergolese S. Cute Luxe Berry Passion Red Joop! Joop! Berlin Shiseido Zen Eau de Parfum Love Passport One Love Nina Ricci Nina L`Elixir s.Oliver Superior