Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Mystic Oud Historiae dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 6 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

skórzany
Mystic Oud Historiae dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mystic Oud marki Historiae to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mystic Oud został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka, pomarańcza, róża i dzięgiel; nutami serca są szafran, róża, piwonia, geranium, agar (oud) i goździk (przyprawa); nutami bazy są wanilia, benzoes, wetyweria, kastoreum, mech dębowy, drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Aldehydy Bergamotka Pomarańcza Róża Dzięgiel

Szafran Róża Piwonia Geranium Agar (oud) Goździk (przyprawa)

Wanilia Benzoes Wetyweria Kastoreum mech dębowy Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystic Oud by Historiae.

Noir de Noir
Angel Schlesser Oriental Edition II
Club de Nuit Intense

Mystic Oud Recenzje Perfum

MondoDiverso
MondoDiverso

Uwielbiam nosić Mystic Oud na sobie. Czuję w nim przede wszystkim różę gęstą i upojną. Pozostawia jednak dla mnie sporo wolnej przestrzeni. Nie czuję się przytłoczona jakby zwaliła się na mnie wielka ciemna bryła. Jest kunsztownie i wielowarstwowo. To piękne połączenie nut sprawia, że zapach wokół mnie wibruje. Jest mrok i jasność w tym samym czasie. Zapach ma wielką moc i potrafi zaskakiwać - tego zawsze oczekuję od zapachów, które sobie wybieram. Mystic Oud nie zawodzi mnie.
Dla miłośników "bladziochów" z pewnością będzie zbyt ekspansywny i może zdominować osobowość.
W moim przypadku nie ma mowy o żadnej próbie sił.
Tworzymy zgrany zespół i uzupełniamy się:)

W pełni zgadzam się z recenzją patetico.

patetico
patetico

Szaleństwo genialnego perfumiarza:) - chyba czasem potrzeba właśnie takiej kategorii do zaklasyfikowania zapachu.
Bertrand Duchaufour przy całym swoim imponującym dorobku może pozwolić sobie na wiele, serwuje więc nam coś, co ja nazywam "lotem po nutach".
Czyli maksymalnie namieszane, jak w kalejdoskopie, ale namieszane niebanalnie, ciekawie.
Kompozycyjnie Mystic Oud spełnia z pewnością wymogi szypru.
W istocie jednak, aby przybliżyć te perfumy muszę napisać, że jest to po prostu przepięknie ubrana róża.
Połączona umiejętnie ze składnikami, z którymi zwykle bardzo się lubi.
Bez specjalnych udziwnień, jednak przedstawiona 'na bogato', w futrze bobrowym muśniętym aldehydami znanymi z dawnych klasyków.
Oud jest tu tylko jedną barwą użytą jakby od niechcenia z obszernej palety.
Wielbiciele tego składnika w zintensyfikowanej postaci mogą więc być rozczarowani, podczas gdy Ci, którzy kochają klasyczne zapachy z dominacją róży - powinni być zachwyceni.
Mystic Oud jest szalenie elegancki i im dłużej przebywa na skórze, tym bliżej mu do szypru z wyraźną nutą paczuli i mchu.
Chociaż z początku z powodu nadmiaru wrażeń możemy nie mieć tej pewności.
Jest trochę jak historia, która zaczyna się inaczej, a kończy podobnie jak wiele innych, ale i tak czyta się ją z zainteresowaniem:)
W końcu znamy już wiele róż w szyprowej odsłonie, ale każdy faworyzuje inną.
Tu mamy szypr nie tak szorstki i surowy jak to się często zdarza. Przyjemnie ocieplony goździkami, benzoesem, ambrą, sandałowcem i wanilią.
I futerkiem:)
Ale jednak szypr - różany, szalony i rozwiany na cztery świata strony:) (aldehydy nie dają o sobie zapomnieć).
Taki jak jego niesamowity twórca.
To jakby Bertrand pomyślał: "chcecie koniecznie oud? Dam wam oud, ale i tak wywinę wam numer":)
Bardzo dziękuję KasiS za olfaktoryczną ucztę:)
Kategoria w uproszczeniu szyprowo-kwiatowo-orientalna.
Znakomita trwałość i niezła projekcja.
Polecam kochającym róże zamknięte w szyprowych ramach:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Historiae Mystic Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Historiae Mystic Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystic Oud marki Historiae. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystic Oud marki Historiae reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Profumum Roma Battito d`Ali Parfum d`Empire Aziyade By Kilian Back to Black Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Jeux de Peau Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge M. Micallef Gaiac Serge Lutens Santal Majuscule Profumum Roma Arso Guerlain Encens Mythique D'Orient Serge Lutens Fille en Aiguilles Chanel Bois des Iles Amouage Interlude Man Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Oriflame M by Marcel Marongiu Amouage Amouage Lyric Woman