Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vici Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Vici Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Vici Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vici marki Histoires de Parfums to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vici został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są dzięgiel, kardamon, czerwone jagody, bazylia, liść fiołka, galbanum i aldehydy; nutami serca są irys, osmantus, kadzidło i nasiona selera; nutami bazy są paczula, piżmo, cedr i malina.

Dzięgiel Kardamon Czerwone jagody Bazylia Liść fiołka Galbanum Aldehydy

Irys Osmantus Kadzidło Nasiona selera

Paczula Piżmo Cedr Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vici by Histoires de Parfums.

Vici Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Vici - najpiękniejszy i najbardziej oryginalny ze złotej trójki Editions Rare.
Nad wyraz świeże korzenne perfumy.

Czuję kardamonowy pył i kadzidło w czystym naozonowanym powietrzu. Zielonej, ziołowej goryczy dodają dzięgiel i galbanum.
Bardzo dobra wiosenno-letnia propozycja.

garygarfild
garygarfild

Naprawde piekne, swietnie sie trzymaja skory 8h ( z godziny na godzine pieknieja i slodycz wybijajaca staje sie necaca

zdecydowanie vici :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Vici, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Vici, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vici marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vici marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Aramis Aramis Cool Calvin Klein CK One Summer 2005 Cartier Declaration Creed Imperial Millesime Amouage Reflection Man Puma Man Avon Dreamlife Acqua di Biella Cashmere Twill Gendarme Grabazzi Jovan Black Musk UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz