Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Mam: 2 Miałem: 1 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

tuberozowy
tytoniowy
ziołowy
Tubereuse 3 Animale Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 3 Animale Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 3 Animale Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse 3 Animale marki Histoires de Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse 3 Animale został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, kumkwat i tuberoza; nutami serca są tuberoza, Śliwka i trawa; nutami bazy są tytoń, kocanka, nuty drzewne i tuberoza.

Neroli Kumkwat Tuberoza

Tuberoza Śliwka Trawa

Tytoń Kocanka Nuty drzewne Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse 3 Animale by Histoires de Parfums.

Tubereuse 3 Animale Recenzje Perfum

Pola
Pola

Poznałam ten zapach nie lubiąc tuberozy. Nadal ciężko mi powiedzieć żebym szczególnie przepadała za tą nutą ale te perfumy zaintrygowały mnie od pierwszego z nimi kontaktu.
Wbrew temu co pisze lady Vader dla mnie ta kompozycja właśnie jest i lubieżna i zmysłowa. Nie wiem co tu daje ten zwierzęcy efekt w sumie to chyba nieistotne, wyobraźnia maluje piękną nagą kobietę przyodzianą tylko w futro złoty naszyjnik i aromat tuberozy. Futra pachną specyficznie i to jest ten animalny element, nie "ten" fekalny niemal aromat kastoreum tylko zapach futra. Powiedziałabym, że aromat zagęszczają miks śliwki kocanki i tytoniu, całość zdaje się gęsta do tego stopnia, że gdybym nie wiedziała, że to perfumy w spraju wyobrażałabym je sobie raczej jako wonną pomadę. Ogon i trwałość jest nie do pobicia. Animalna tuberoza jest specyficzna - wątpię, żeby spodobała się szerokiemu gronu odbiorców.
Koleżanka, której wysłałam dekant powiedziała, że zachowa go i jak jej mąż będzie narzekał na zapachy, których używa da mu powąchać to właśnie, żeby docenił to co ma w obliczu takie zuaaaaaa :D

Bardzo ładna tuberoza z dodatkiem owoców, głównie śliwki i korzennych przypraw, ponoć jest tam też sporo tytoniu, ale nie zarejestrowałam.

Na pewno nie jest " animale " - a szkoda, bo liczyłam na lubieżną i zmysłową tuberozę, która będzie bardziej dostępnym zamiennikiem pięknej Tubereuse Criminelle Lutensa, ale niestety...Trwałość taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse 3 Animale marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse 3 Animale marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Molinard Habanita M. Micallef Gaiac Versace Blonde Yves Rocher Rose Absolue Caron Parfum Sacre Givenchy Amarige Lancome Poeme Nina Ricci L'Air du Temps Chanel Chanel N°5 Agent Provocateur L'Agent Donna Karan Black Cashmere Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Serge Lutens Feminite du Bois Annick Goutal Songes Yves Saint Laurent Opium Estée Lauder Beyond Paradise Juliette Has A Gun Midnight Oud Fendi Fendi Theorema Jil Sander Jil Sander No 4 Dana Tabu