Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany
tuberozowy
Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Tubereuse 1 Capricieuse został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szafran, bergamotka i tuberoza; nutami serca są irys, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są zamsz, tuberoza i kakao.

Szafran Bergamotka Tuberoza

Irys Ylang-ylang Tuberoza

Zamsz Tuberoza Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums.

Tubereuse 1 Capricieuse Recenzje Perfum

Tuberoza zmieszana z gorzko - pudrowym irysem, delikatną skórą i szafranem.

Całość mało słodka, nieco maślana i wytrawna - z tuberozowego trio HdP podoba mi się najmniej, bo nie lubię tuberozy przedstawionej w ten sposób - wolę kiedy jest słodka i odurzająca,a nie maślano - mleczna, ale jest to udany zapach podobnie jak pozostała dwójka z tej serii.

Agata O-P
Agata O-P

Dziwny to zapach. Mnie osobiście nie przypadł do gustu, jest zbyt ciężki, zbyt duszący, zbyt przytłaczający. Z początku jest po prostu nieprzyjemny, później zmienia się w nieco delikatniejszy ale to wciąż nie moja bajka. Dużo tuberozy, bardzo dużo kwitnących mdławym zapachem kwiatów. Ta tuberoza jest naprawdę kapryśna i bardzo kapryśnie wybiera osoby, które mogą ją nosić. Ja niestety do nich nie należę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Aquolina Chocolovers Keiko Mecheri Gourmandises Yves Rocher Ode à l'amour Montale Sweet Oriental Dream Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Ayala Moriel Film Noir Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Des Filles a la Vanille Vanille Beyonce Heat Ultimate Elixir Playboy Play It Sexy