Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet

Mam: 1

skórzany
tuberozowy
Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Tubereuse 1 Capricieuse został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szafran, bergamotka i tuberoza; nutami serca są irys, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są zamsz, tuberoza i kakao.

Szafran Bergamotka Tuberoza

Irys Ylang-ylang Tuberoza

Zamsz Tuberoza Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums.

Tubereuse 1 Capricieuse Recenzje Perfum

Tuberoza zmieszana z gorzko - pudrowym irysem, delikatną skórą i szafranem.

Całość mało słodka, nieco maślana i wytrawna - z tuberozowego trio HdP podoba mi się najmniej, bo nie lubię tuberozy przedstawionej w ten sposób - wolę kiedy jest słodka i odurzająca,a nie maślano - mleczna, ale jest to udany zapach podobnie jak pozostała dwójka z tej serii.

Agata O-P
Agata O-P

Dziwny to zapach. Mnie osobiście nie przypadł do gustu, jest zbyt ciężki, zbyt duszący, zbyt przytłaczający. Z początku jest po prostu nieprzyjemny, później zmienia się w nieco delikatniejszy ale to wciąż nie moja bajka. Dużo tuberozy, bardzo dużo kwitnących mdławym zapachem kwiatów. Ta tuberoza jest naprawdę kapryśna i bardzo kapryśnie wybiera osoby, które mogą ją nosić. Ja niestety do nich nie należę.

Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse 1 Capricieuse marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Eau Legere Celine Fever Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Cinnamon Bun Laurence Dumont Vanille Orientale Susanne Lang Sula Vanilla Blossom La Perla Languid Vanilla Neil Morris Intimate Vanilla Laurence Dumont Creme Brulee Jessica Simpson Creamy Dessert Florascent Aqua Composita Umami