Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Noir Patchouli Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Noir Patchouli Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Noir Patchouli marki Histoires de Parfums to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Noir Patchouli został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gérald Ghislain. Nutami głowy są paczula, kardamon i kolendra; nutami serca są nuty kwiatowe, jagody jałowca i paczula; nutami bazy są piżmo, skóra, paczula i wanilia.

Paczula Kardamon Kolendra

Nuty kwiatowe Jagody jałowca Paczula

Piżmo Skóra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noir Patchouli by Histoires de Parfums.

Noir Patchouli Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Albo mówimy o dwóch różnych zapachach, albo na mojej skórze zupełnie co innego wychodzi. Wg mnie bowiem, paczula nie jest tu głównym aktorem, od początku zapach jest zdominowany przez nuty kwiatowe, które dla mnie są po prostu ... różą (w podanym składzie jej nie ma). Zapewne się mylę i jakaś kompozycja nut kwiatowych wypada właśnie tak "różanie". Paczula świetnie się z tą niby-różą komponuje, dopełnia ją i daje "mięsa". Kardamon i kolendrę jakoś tam czuć z początku, ale bez przesady, baza też zaledwie odrobinę ukazuje dodatkowe wonie (głównie skórę i wanilię), przez cały przebieg dominują jednak kwiaty z paczulą, co czyni te perfumy uniseksem z wyraźnym przechyłem na kobiecą stronę, imo. Dla niewprawnych nosów mogą się wydawać nieco babcine, może za sprawą piżma, dodanego jednak wg mnie z wyczuciem, które nie przekracza właśnie granicy "babciności". Jako zagorzały fan Patchouli Villoresi'ego czuję się jednak nieusatysfakcjonowany drugoplanową rolą bohatera tytułowego.

Noir Patchouli by Histoires de Parfums 2.50 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Noir Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Noir Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noir Patchouli marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noir Patchouli marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Lacoste Lacoste Pour Homme Campos de Ibiza Cedro Oriflame Signature Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Weil So Weil La Perla Grigioperla Essence Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Cuba Paris Cuba Gold Remy Latour Cigar Commander Mark Birley Mark Birley