Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Make Perfume Not War został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerald Ghislain. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, grejpfrut, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mango, ananas, brzoskwinia, frezja, bez i cyklamen; nutami bazy są białe piżmo, wanilia, fasolka tonka i białe drzewa.

Pomarańcza Cytryna Grejpfrut Mandarynka Bergamotka

Mango Ananas Brzoskwinia Frezja Bez Cyklamen

Białe piżmo Wanilia Fasolka tonka Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make Perfume Not War by Histoires de Parfums.

Make Perfume Not War Recenzje Perfum

tia
tia

Ech.... Gdyby tylko udało się na dłużej zatrzymać nutę serca, to byłaby to ciekawa historia uprawianiu miłości. Niestety i ta faza odchodzi równie szybko, co nuta głowy i do samego końca, a na mnie to 7 godzin zostaje już tylko piżmo. Szkoda, bo byłyby to kolejne perfumy w mojej kolekcji

garygarfild
garygarfild

cytrusowe otwarcie ulatniające się dość szybko.
delikatny zapach kwiatowy, na mnie, bliskoskórny.
nie zachwycił mnie i nie rozdrażnił, raczej - jak dla mnie - obojętny.

Make Perfume Not War by Histoires de Parfums 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Make Perfume Not War, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Make Perfume Not War, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Jesus Del Pozo Quasar David & Victoria Beckham Intense Instinct Elizabeth Arden Green Tea Tropical Lobogal Lobogal Pour Lui Baldinini Baldinini Man B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Krigler Sparkling Diamond Susanne Lang Sula Champagne Sugar Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Huitieme Art Parfums Aube Pashmina Huitieme Art Parfums Manguier Metisse