Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Make Perfume Not War Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Make Perfume Not War został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerald Ghislain. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, grejpfrut, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mango, ananas, brzoskwinia, frezja, bez i cyklamen; nutami bazy są białe piżmo, wanilia, fasolka tonka i białe drzewa.

Pomarańcza Cytryna Grejpfrut Mandarynka Bergamotka

Mango Ananas Brzoskwinia Frezja Bez Cyklamen

Białe piżmo Wanilia Fasolka tonka Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make Perfume Not War by Histoires de Parfums.

Make Perfume Not War Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dość dziwne świeże perfumy, owocowo-akwatyczne.
Najmocniej wyczuwam słodkie soczystości: mandarynkę i mango oraz nuty wodne. Składniki wydają się zwyczajne, ale ich połączenie wypada dość szczególnie. Mimo to, spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego, choć tutaj właśnie chyba miało być spokojnie.
Projekcja i trwałość raczej słabe.

tia
tia

Ech.... Gdyby tylko udało się na dłużej zatrzymać nutę serca, to byłaby to ciekawa historia o tworzeniu perfum . Niestety i ta faza odchodzi równie szybko, co nuta głowy i do samego końca, a na mnie to 7 godzin zostaje już tylko piżmo. Szkoda, bo byłyby to kolejne perfumy w mojej kolekcji

garygarfild
garygarfild

cytrusowe otwarcie ulatniające się dość szybko.
delikatny zapach kwiatowy, na mnie, bliskoskórny.
nie zachwycił mnie i nie rozdrażnił, raczej - jak dla mnie - obojętny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Make Perfume Not War, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Make Perfume Not War, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make Perfume Not War marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Adidas Adidas Originals Etienne Aigner In Leather Man Gap The Lover Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Yves Rocher Neblina Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Anya`s Garden Pan Demeter Fragrance Banana Flambee Yachtsman Cabo Yachtsman Tobago Lubin Figaro Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus