Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Blanc Violette Histoires de Parfums dla kobiet

Blanc Violette Histoires de Parfums dla kobiet

lekko korzenny

Blanc Violette marki Histoires de Parfums to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Blanc Violette został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są irys, bergamotka i fiołek; nutami serca są ylang-ylang, anyż i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia, ryż, nuty pudrowe i fiołek.

Irys Bergamotka Fiołek

Ylang-ylang Anyż Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Ryż Nuty pudrowe Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blanc Violette by Histoires de Parfums.

Blanc Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Blanc Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Blanc Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blanc Violette marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blanc Violette marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Issey Miyake Soleil d`Issey Tous Green Purpurine Parfums DelRae Debut Floris Seringa Chanel Cristalle Eau Verte Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Berkeley Square White Muguet Max Azria BCBGirls Nature The Different Company Charme et Feuilles