Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ambre 114 Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ambre 114 Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ambre 114 Histoires de Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre 114 marki Histoires de Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre 114 został wydany w 2001 roku. Ambre 114 stworzyli Gerald Ghislain i Magali Senequier. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i kminek; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, wetyweria, cedr, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, benzoes, wanilia i piżmo.

Gałka muszkatołowa Kminek

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Cedr Róża Geranium

Fasolka tonka Ambra Benzoes Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre 114 by Histoires de Parfums.

Blue Amber
02 L`Air du Desert Marocain
Surprise

Ambre 114 Recenzje Perfum

Bardzo ładna, pudrowa, gęsta ambra w połączeniu z mleczną wanilią i bobem tonka. Trochę w niej Shalimara, trochę Blue Amber Montale. Nic raczej odkrywczego, bo dobrze skomponowanych ambr jest sporo, ale jest niewątpliwie piękny. Świetna trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums Ambre 114, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums Ambre 114, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre 114 marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre 114 marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Black Aoud Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Frapin 1270 Baldessarini Strictly Private Profumum Roma Acqua di Sale By Kilian Straight to Heaven Amouage The Library Collection Opus VI Montale Blue Amber Amouage Amouage Lyric Man L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Montale Intense Cafe Penhaligon`s Juniper Sling Ramon Molvizar Black Cube Givenchy Organza Indecence M. Micallef Ylang in Gold Nasomatto Black Afgano Thierry Mugler A*Men Serge Lutens Arabie Frapin Caravelle Epicee