Marki » F-H » orientalne « Grupy

1926 Turandot Puccini Histoires de Parfums dla kobiet

dymny
skórzany
1926 Turandot Puccini Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

1926 Turandot Puccini marki Histoires de Parfums to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1926 Turandot Puccini został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są narcyz, imbir, kwiat pomarańczy i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i paczula; nutami bazy są skóra, ambra i kadzidło.

Narcyz Imbir Kwiat pomarańczy Gruszka

Goździk (roślina) Jaśmin Paczula

Skóra Ambra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1926 Turandot Puccini by Histoires de Parfums.

1926 Turandot Puccini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1926 Turandot Puccini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1926 Turandot Puccini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1926 Turandot Puccini marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1926 Turandot Puccini marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Yves Rocher Neonatura Cocoon Avon Olivier Strelli Salvador Dali Dalimania Nasomatto Silver Musk Ramon Molvizar Oriental Goldskin Tonino Lamborghini Mitico Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Boadicea the Victorious Explorer Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles Halston Woman Amber