Marki » F-H » « Grupy

1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet

1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet

1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

1889 Moulin Rouge marki Histoires de Parfums to perfumy dla kobiet. 1889 Moulin Rouge został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cynamon, Śliwka i tangeryna; nutami serca są piołun i esencja różana; nutami bazy są piżmo, irys i paczula.

Cynamon Śliwka Tangeryna

Piołun Esencja różana

Piżmo Irys Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1889 Moulin Rouge by Histoires de Parfums.

1889 Moulin Rouge Recenzje Perfum

Straszny – bardzo słodki, sztuczną słodyczą, która autentycznie wywołuje u mnie ból żołądka – obstawiam, że to połączenie śliwki z irysem daje taki efekt - pudru nie wyczuwam ani odrobiny.

Dopiero po kilku godzinach baza robi się przytulna, ambrowo – piżmowa. Trwałość niestety nie do zdarcia.

ysabell
ysabell

Smutne te perfumy... Pachną jakby z nocnego klubu ktoś zrobił muzeum. Wszystko jest: zbutwiałe deski, zakurzona kurtyna, zaduch i wspomnienie dawnej zabawy. Gdzieś na stoliku z ułamaną nogą leży zapomniana zasuszona róża, przy najlżejszym dotyku rozsypie się w proch. Gwiazdy kabaretu się zestarzały i pomarszczyły, zostały tylko ich czarno-białe zdjęcia oprawione w antyramy. Bardzo nostalgicznie.

zielona
zielona

To taki zapach, który niczym szaman deszcz - u mnie wywołuje pawia. Ekspresowo.
Nuty zapowiadały się bardzo obiecująco, ale efekt końcowy woła o pomstę do nieba. Jest pudrowo do zemdlenia, dziwnie słodko; kurz atakuje z każdym wdechem, a irys pokazuje się od najgorszej możliwej strony. Sytuacji nie poprawia uschnięta paczula ani zwietrzały cynamon.
Jeśli tak pachniał kabaret dziewiętnastego wieku, to od jutra zmieniam hobby i biegnę spalić gorsety na stosie ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1889 Moulin Rouge marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1889 Moulin Rouge marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Desprez Bal a Versailles Estée Lauder SpellBound Annick Goutal Songes Guerlain Mahora Chloe Chloe Narcisse Givenchy Ysatis Estée Lauder Knowing Guerlain Shalimar Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Miller Harris Fleur Oriental Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Patou Sublime Boucheron Boucheron Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Louve L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Annick Goutal Sables Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum