Marki » F-H » orientalne « Grupy

1826 Histoires de Parfums dla kobiet

1826 Histoires de Parfums dla kobiet

1826 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1826 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

1826 marki Histoires de Parfums to orientalne perfumy dla kobiet. 1826 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka i tangeryna; nutami serca są białe kwiaty, fiołek, imbir i cynamon; nutami bazy są paczula, kadzidło, wanilia, ambra, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Tangeryna

Białe kwiaty Fiołek Imbir Cynamon

Paczula Kadzidło Wanilia Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1826 by Histoires de Parfums.

1826 Recenzje Perfum

Sporo paczuli, która stanowi trzon zapachu i dużo delikatnych przypraw - głównie niesłodki cynamon i imbir, w bazie ambra, ale dość cicha i nieco wanilii.

Nic specjalnego. Mało intensywny, ale długo trzyma się skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1826, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1826, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1826 marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1826 marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Mauboussin Mauboussin Topaze Prada No9 Benjoin Bath and Body Works Chocolate Amber Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Jessica McClintock Scott McClintock Molinard Ambre Norma Kamali Incense Rasasi Shatha Al Oudh D.S. & Durga Resin LR LR Classics Singapore Lush Black Pearl