Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

1804 Histoires de Parfums dla kobiet

1804 Histoires de Parfums dla kobiet

tropikalny
1804 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1804 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

1804 marki Histoires de Parfums to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 1804 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są ananas, brzoskwinia i gardenia; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, benzoes, wanilia i piżmo.

Ananas Brzoskwinia Gardenia

Jaśmin Róża Konwalia Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1804 by Histoires de Parfums.

1804 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1804, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1804, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1804 marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1804 marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Margaretha Ley Bijan Bijan Amouage Amouage Homage S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Amouage Eau d`Amouage Fred Hayman 273 Rodeo Drive Amouage Ubar Paris Hilton Siren Xerjoff Elle Filles des Iles Floral Sensuel D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Mona di Orio Musc