Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

1804 Histoires de Parfums dla kobiet

1804 Histoires de Parfums dla kobiet

tropikalny
1804 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia 1804 Histoires de Parfums dla kobiet Zdjęcia

1804 marki Histoires de Parfums to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 1804 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są ananas, brzoskwinia i gardenia; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, benzoes, wanilia i piżmo.

Ananas Brzoskwinia Gardenia

Jaśmin Róża Konwalia Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1804 by Histoires de Parfums.

1804 Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Ananasy pierwszej klasy!
Bardzo naturalnie podane suszone kawałki ananasa - smakowita słodycz, delikatna charakterystyczna kwaskowatość i kompletny brak sztuczności, zapachu landrynek czy taniego drinka.
Zapach nie jest jadalny bo ananasek podany jest na szlachetnych drewienkach z małą laseczką wanilii, ale mimo to ślinka mi cieknie...;)
Trwałość i projekcja ok, dla mnie wielbicielki ananasów i to już od dzieciństwa gdy był produktem nieosiągalnym jak najbardziej godny polecenia! Nadaje się na każdą okazję i każdą porę roku czy dnia. 1804 to zapach ananasa na drewienkach z wanilia klasy de luxe ale na luzie, lekki, przyjemny i noszalny. Ananasy pierwszej klasy po prostu :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1804, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1804, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1804 marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1804 marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen My Queen Lancetti Etre Special Edition III Revlon Charlie Gold La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Matthew Williamson Matthew Williamson O Boticario Lily Essence Cacharel Amor Amor Tentation Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Parfum d`Empire Cuir Ottoman Animale Animale Animale Kat Von D Sinner DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal