Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums dla mężczyzn

1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums dla mężczyzn

skórzany
ziołowy

1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. 1740 Marquis de Sade został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są dzięgiel i bergamotka; nutami serca są paczula, kardamon i kolendra; nutami bazy są cedr virginia, Żywica elemi, francuskie labdanum, skóra, brzoza, wanilia i kocanka.

Dzięgiel Bergamotka

Paczula Kardamon Kolendra

Cedr Virginia Żywica elemi Francuskie labdanum Skóra Brzoza Wanilia Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1740 Marquis de Sade by Histoires de Parfums.

Ambre Sultan

1740 Marquis de Sade Recenzje Perfum

Maniek
Maniek

Bardzo lubię markę Histoires de Parfums. 1740 to mój drugi ulubiony (po 1828) zapach tej serii. Dymny, skórzany, lekko żywiczny z piękną bazą. Trwałość i projekcja na bdb poziomie. Polecam na chłodniejsze pory roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1740 Marquis de Sade marki Histoires de Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Piotr Czarnecki Sensei Montale Full Incense Nasomatto Black Afgano Serge Lutens Jeux de Peau Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Montale Dark Aoud Reminiscence Patchouli Lubin Idole Eau de Parfum Montale Chocolate Greedy Yves Saint Laurent M7 Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Montale Patchouli Leaves Burberry London for Men Frapin 1270 Calvin Klein CK One Shock For Him Guerlain Samsara Eau de Parfum Perris Monte Carlo Oud Imperial Parfum d`Empire Cuir Ottoman Parfum d`Empire Ambre Russe Perris Monte Carlo Bois d‘Oud