Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux dla kobiet i mężczyzn

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux dla kobiet i mężczyzn

L`Important C`Est La Rose marki Histoires D`Eaux to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Important C`Est La Rose został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i brzoskwinia; nutami serca są róża, irys i fiołek; nutami bazy są wetyweria, ambra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Czarna porzeczka Brzoskwinia

Róża Irys Fiołek

Wetyweria Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Important C`Est La Rose by Histoires D`Eaux.

L`Important C`Est La Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Important C`Est La Rose marki Histoires D`Eaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Important C`Est La Rose marki Histoires D`Eaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Lancome Attraction Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Divine L'inspiratrice Serge Lutens Iris Silver Mist Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Morgan Morgan de Toi Keiko Mecheri Peau de Peche Kenneth Cole Reaction for Her Indult Isvaraya CnR Create Aries LR Desperate Housewives Susan