Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Hiroko Koshino Hiroko Koshino dla kobiet

Hiroko Koshino Hiroko Koshino dla kobiet

agarowy

Hiroko Koshino marki Hiroko Koshino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Hiroko Koshino został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, herbata, róża, kamelia, ambrette (piżmo ambrowe), lotos, konwalia, jaśmin, ylang-ylang, frezja, kadzidło, fasolka tonka, cedr virginia, paczula, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i agar (oud).

Liść czarnej porzeczki Herbata Róża Kamelia Ambrette (piżmo ambrowe) Lotos Konwalia Jaśmin Ylang-ylang Frezja Kadzidło Fasolka tonka Cedr Virginia Paczula Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hiroko Koshino by Hiroko Koshino.

Hiroko Koshino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hiroko Koshino Hiroko Koshino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hiroko Koshino Hiroko Koshino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hiroko Koshino marki Hiroko Koshino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hiroko Koshino marki Hiroko Koshino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue Escada Escada Sport  Feeling Free Liz Claiborne Realities Original Salvador Dali Eau de Dali Adrienne Vittadini Capri Weil Eau de Weil Miya Shinma Feuillage vert Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Atelier Flou Paradis Paradis Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Boadicea the Victorious Delicate Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille