Marki » F-H » orientalne « Grupy

Voyage Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

Voyage Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Voyage marki Hiram Green to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voyage został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hiram Green. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są ambra i zamsz; nutą bazy jest wanilia.

Cytrusy

Ambra Zamsz

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyage by Hiram Green.

Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hiram Green Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hiram Green Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyage marki Hiram Green. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyage marki Hiram Green reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Avon Perceive Memo Siwa Cafe Parfums Cafe Bois 1920 Sutra Ylang Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Fendi Theorema Esprit d`Ete L`Erbolario Ambraliquida Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Memoire Liquide Amour Liquide Christina Aguilera X Pose Stardust Roger Vivier L’Ambre