Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shangri La marki Hiram Green to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Shangri La został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hiram Green. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, brzoskwinia, jaśmin, róża, irys, przyprawy, wetyweria i mech dębowy.

Cytrusy Brzoskwinia Jaśmin Róża Irys Przyprawy Wetyweria Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shangri La by Hiram Green.

Shangri La Recenzje Perfum

Piękne perfumy, niby szyprowe, ale szypru to tu raczej niewiele. Na mojej skórze to przede wszystkim masa bliżej niezidentyfikowanych przypraw - jest tam trochę cynamonu, może kardamon i szczypta pieprzu, całość gładko wymieszana.

Cytrusy i brzoskwinia pojawiają się tylko na początku, kwiatów nie czuję w ogóle - cały zapach to głównie przyprawy, ale jakże dobrze zrobione. Bardzo dobra trwałość, warto przetestować.

urszulaen
urszulaen

Ja zobaczylam nazwe to skojarzylam z indyjskim tygrysem ale nie. Nie pachnie sierscia, nie pachnje zwierzeco. Pachnie... ladnie. W otwarciu brzoskwinia, tak słodka, taka super. Jaśmin w sercu <3 a przez caly czas irys, taki vintage, mocny, koerujacy calym zapachem. Taaak, to tygrys ale nie dziki, tylko czczony, wielbiony, kadzony kwiatami

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hiram Green Shangri La, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hiram Green Shangri La, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shangri La marki Hiram Green. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shangri La marki Hiram Green reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Vivienne Westwood Boudoir Tom Ford Black Violet Pierre Cardin Emotion Guerlain Philtre d'Amour Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Pierre Cardin Choc de Cardin Balenciaga Balenciaga Paris CB I Hate Perfume To See A Flower Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Illume Happiology Sunshower Tommy Hilfiger Loud for Her