Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

Shangri La Hiram Green dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Shangri La marki Hiram Green to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Shangri La został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hiram Green. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, brzoskwinia, jaśmin, róża, irys, przyprawy, wetyweria i mech dębowy.

Cytrusy Brzoskwinia Jaśmin Róża Irys Przyprawy Wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shangri La by Hiram Green.

Shangri La Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hiram Green Shangri La, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hiram Green Shangri La, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shangri La marki Hiram Green. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shangri La marki Hiram Green reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Serge Lutens Daim Blond Emanuel Ungaro Diva Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Gucci L'Arte di Gucci L`Erbolario Patchouli DSH Perfumes Rose Vert Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Laura Ashley L'Eau Atkinsons Bizarre Carven Intrigue Novaya Zarya Russkie Uzori