Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Moon Bloom Hiram Green dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
kokosowy

Moon Bloom marki Hiram Green to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Moon Bloom został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hiram Green. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, jaśmin, ylang-ylang, kokos, zielone liście, Żywica i nuty przyprawowe.

Tuberoza Jaśmin Ylang-ylang Kokos Zielone liście Żywica Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Bloom by Hiram Green.

Moon Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hiram Green Moon Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hiram Green Moon Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Bloom marki Hiram Green. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Bloom marki Hiram Green reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom La Prairie Midnight Rain Jennifer Lopez Miami Glow Naomi Campbell Paradise Passion La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Benetton Cumbia Colors Woman Dorin Un Air de Paris (red) La Perla J`Aime Precious Edition Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate M. Micallef Royal Muska Oriflame The Babes Crazy Kiwi