Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Zzzzz Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Zzzzz Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Zzzzz marki Hilde Soliani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód.

Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zzzzz by Hilde Soliani.

Zzzzz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Zzzzz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Zzzzz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zzzzz marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zzzzz marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Angel Forever Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Lavanila Laboratories Vanilla Spice Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Lush Vanillary Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum 1000 Flowers Reglisse Noire Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things