Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

lekko korzenny
Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vani Choc marki Hilde Soliani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vani Choc został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i cukier.

Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vani Choc by Hilde Soliani.

Vani Choc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Vani Choc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Vani Choc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vani Choc marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vani Choc marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Aquolina Chocolovers Deborah Be Gourmand - Bon Bon Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Montale Amandes Orientales Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Lulu Castagnette lol ;-) Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Bourbon Galimard Canaica