Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

lekko korzenny
Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vani Choc Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vani Choc marki Hilde Soliani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vani Choc został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i cukier.

Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vani Choc by Hilde Soliani.

Vani Choc Recenzje Perfum

Vani Choc by Hilde Soliani 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Vani Choc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Vani Choc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vani Choc marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vani Choc marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Night Serendipity 3 Serendipitous Molinard Vanille Fruitee Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Demeter Fragrance Ginger Cookie Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla La Perla Languid Vanilla Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Playboy Play It Sexy Faberlic Chocolate Story Ulric de Varens Miss Varens Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things