Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Una Tira l Altra Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

wiśniowy
migdałowy
orzechowy

Una Tira l Altra marki Hilde Soliani to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Una Tira l Altra został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia.

Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Una Tira l Altra by Hilde Soliani.

Una Tira l Altra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Una Tira l Altra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Una Tira l Altra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Una Tira l Altra marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Una Tira l Altra marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Neil Morris Aegean Jo Malone Pomegranate Noir Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Infusion Organique Acai Rain Demeter Fragrance Hello Kitty Blue Q Miso Pretty Splendid Berries La Bouquetiere Ambre et Mure Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Vohina