Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Una Tira l Altra Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

wiśniowy
migdałowy
orzechowy

Una Tira l Altra marki Hilde Soliani to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Una Tira l Altra został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia.

Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Una Tira l Altra by Hilde Soliani.

Una Tira l Altra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Una Tira l Altra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Una Tira l Altra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Una Tira l Altra marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Una Tira l Altra marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Azzaro Chrome Legend Neil Morris Aegean Usher UR for Men Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Myrurgia Promesa Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Corine de Farme Douceur Nature Figue Cale Fragranze d’Autore Assolo Tonatto Profumi M'amo Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl