Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Tutti Matti per Colorno Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy
żółtych kwiatów

Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tutti Matti per Colorno został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzikie kwiaty, dmuchawiec, siano, trawa i koper włoski.

Dzikie kwiaty Dmuchawiec Siano Trawa Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tutti Matti per Colorno by Hilde Soliani.

Tutti Matti per Colorno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paris Hilton Heir Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Etienne Aigner XXX Large Aigner Gap G7 Bold Renee L`Eau Yosh U4eahh! 2.43 Frank Los Angeles Frank No.2 Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Ann Taylor Chic Taylor of London Calming Lavender Solinotes Coco