Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Tutti Matti per Colorno Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy
żółtych kwiatów

Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tutti Matti per Colorno został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzikie kwiaty, dmuchawiec, siano, trawa i koper włoski.

Dzikie kwiaty Dmuchawiec Siano Trawa Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tutti Matti per Colorno by Hilde Soliani.

Tutti Matti per Colorno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Avon Individual Blue for Him Pal Zileri Pal Zileri Yardley Lavander Spa Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Mary Kay MK High Intensity Cattier Eau de Provence Roger & Gallet L`Homme Parfums Berdoues Lavandula Vera Caswell Massey Michelsen's Bay Rum