Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Tutti Matti per Colorno Hilde Soliani dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy
żółtych kwiatów

Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tutti Matti per Colorno został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hilde Soliani. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzikie kwiaty, dmuchawiec, siano, trawa i koper włoski.

Dzikie kwiaty Dmuchawiec Siano Trawa Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tutti Matti per Colorno by Hilde Soliani.

Tutti Matti per Colorno Recenzje Perfum

Tutti Matti per Colorno by Hilde Soliani 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hilde Soliani Tutti Matti per Colorno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tutti Matti per Colorno marki Hilde Soliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Paris Hilton Heir David & Victoria Beckham Instinct After Dark Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Cinq Mondes Eau Egyptienne Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Profumi del Forte Tirrenico Creative Universe Beth Terry Vita Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Ralph Lauren Polo Red White & Blue Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010